تبلیغات
فروشگاه اینترنتی
وبلاگ ما در گوگل محبوب کنید :
جدیدترین اخبار ورزشی - مهدوی‌كیا به پرسپولیس رسید،قلعه نویی دردیارحافظ
جدیدترین اخبار ورزشی

هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال فردا(شنبه) با انجام سه بازی در شهرهای مختلف آغاز می‌شود.

 در آغاز هفته دوازدهم لیگ برتر روز شنبه پرسپولیس و داماش دیداری حساس را در رشت برگزار می‌کنند که می‌تواند برای سرخپوشان و البته حمید استیلی از اهمیت بالایی برخوردار باشد.


 برنامه کامل بازی‌های روز شنبه:


 * نفت تهران ـ شاهین بوشهر، ورزشگاه دستگردی تهران ساعت 16:40


شاگردان حسین فرکی با وجود تساوی مقابل پرسپولیس اکنون در رده دوم جدول هستند. هر چند که نفتی‌ها عملکرد خوبی مقابل سرخپوشان پایتخت نداشتند و در بیشتر دقایق بازی تحت فشار بودند، اما پس از برد استقلال تنها یک رده سقوط کردند و حال باید در یک دیدار زیبای دیگر به مصاف شاهین بروند. شاهینی که این روزها با فیروز کریمی بیشتر از قبل در کانون توجه قرار گرفته و البته جایگاه خود را هم در میانه‌های جدول همچنان حفظ کرده است. تقابل دو مربی کاملا متفاوت یعنی حسین فرکی که بسیار آرام است و در مقابل فیروز کریمی که حرکت‌هایش چه در طول بازی و چه پس از بازی باز هم به اذهان بازگشته است ، بسیار جالب خواهد بود.


 * فجرسپاسی ـ تراکتورسازی، ورزشگاه حافظیه شیراز، ساعت 16


شیرازی‌ها که پس از یک فصل دوری از لیگ برتر به راحتی باز هم به جمع تیم‌های طراز اول فوتبال ایران پیوستند با گذشت 11 هفته از لیگ انتظار‌های هواداران خود را برآورده نکرده‌اند . هر چند که فجر تیمی کاملا جوان بوده و به همراه مربی جوان خود نیز دور از ذهن نیست که در پایان فصل به دنبال یکی از رده‌های میانی جدول باشند. اما حریف این هفته آن‌ها تراکتورسازی است که در چند هفته گذشته نوسان‌های زیادی را تجربه کرده و با حذف از جام حذفی هم حال چیزی برای از دست دادن ندارند. امیر قلعه نویی و تیمش به دنبال جبران شکست در جام حذفی هستند تا در دیار حافظ و سعدی هواداران خود را بار دیگر امیدوار کنند.


 * داماش گیلان ـ پرسپولیس، ورزشگاه سردار جنگل رشت، ساعت 15:30


داماش اوج گرفته مقابل پرسپولیس بحران زده. گیلانی‌ها از زمانی که ابراهیم قاسم پور را بالای سر خود می‌بینند، نتایج بسیار خوبی گرفته اند و با جدا کردن خود از انتهای جدول در لیگ و صعود در جام حذفی برای رقبا خط نشان کشیده‌اند. سرخپوشان پایتخت اما شاید وضعیت‌شان نیازی به توضیح زیاد نداشته باشد. شاگردان حمید استیلی به سختی و در وقت‌های اضافه برای صعود در جام حذفی یک تیم دسته اولی را شکست دادند و حال باید در کنار دیگر حاشیه‌هایی که از هفته‌های قبل داشتند و خستگی ناشی از 120 دقیقه بازی مقابل مس رفسنجان به رشت بروند. در فصل‌های گذشته هم پرسپولیس کار سختی در رشت داشته است. شاید تقابل مهدی مهدوی کیا با پرسپولیس و استیلی که در ابتدای فصل خیلی دوست داشت به آن‌ها ملحق شود، جالب‌ترین نقطه این بازی باشد. حمید استیلی که در هفته‌های گذشته به آرام بودن بیش از حدش متهم شده، شاید به این نتیجه‌ رسیده است که باید کمی بیشتر از قبل قاطعیت خود را نشان دهد و احتمالا اخراج اولادی از تمرین چهارشنبه هم به همین خاطر بوده است. اگر علی کریمی آماده این دیدار شود، شاید کار پرسپولیس در رشت راحت‌تر شود.

 سایر دیدارهای هفته دوازدهم روزهای یکشنبه و دوشنبه برگزار می‌شود.
نوشته شده در تاریخ 1390/08/6 توسط محسن صفار