تبلیغات
فروشگاه اینترنتی
وبلاگ ما در گوگل محبوب کنید :
جدیدترین اخبار ورزشی - پرسپولیس از پس الوحده هم برنیامد
جدیدترین اخبار ورزشی
پرسپولیس در ورزشگاه آزادی نتوانست بر تیم الوحده امارات غلبه کند.  دیدار تیم های پرسپولیس و الوحده امارات از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 15هزار هوادار آغاز شد و با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 درحالی که انتظار می رفت پرسپولیس برای جبران شکست بازی اول خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوحده بازی خوبی انجام دهد به همان شیوه چند هفته اخیر با یک بازی کند و کسل کننده مقابل الوحده، هواداران خود را ناامید کرد.

 سرخپوشان در اوایل بازی یک موقعیت خوب را از دست دادند اما در ادامه هیچ نشانی از پرسپولیس مد نظر هواداران وجود نداشت.
 این تیم در نیمه دوم هم بازی را به همان شیوه 45 دقیقه اول آغاز کرد و سر انجام در دقیقه 54 دفاع شکننده پرسپولیس نتوانست از پس بازیکنان الوحده بر‌آید و حسن امین دروازه پرسپولیس را باز کرد.
در دقیقه 63 نزدیک بود پرسپولیس دومین گل را دریافت کند که مهاجم الوحده توپ را از دست داد.

 در ادامه این مسابقه پرسپولیس بازی بهتری را از خود نشان داد و حسین بادامکی در دقیقه 64 توانست گل تساوی را به ثمر برساند.
 شاگردان دایی بعد از این گل موقعیت های دیگری را هم از دست دادند تا این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یابد و پرسپولیس دو امتیاز حساس را در خانه از دست دهد.

 الوحده با این تساوی دو امتیازی شد. الاتحاد هم با پیروزی یک بر صفر مقابل بنیادکار 6 امتیازی و صدر نشین شد. تیم بنیادکار یک امتیاز دارد و پرسپولیس یک امتیازی هم به دلیل تفاضل گل کمتر قعرنشین گروه شد.

 قضاوت این مسابقه بر عهده نیشیمورا از ژاپن بود. وی به غلامرضا رضایی و مازیار زارع و محمد الشیهی و کمالی از الوحده کارت زرد نشان داد.

 بازیکنان پرسپولیس:
رحمان احمدی، سپهر حیدری، حسین بادامکی، محمد نوری، ابراهیم شکوری، مازیار زارع، علیرضا نورمحمدی، حمید علی عسگر، سامان آقازمانی( 66- امیرحسین فشنگچی)، هادی نوروزی و غلامرضا رضایی
 سرمربی: علی دایی


نوشته شده در تاریخ 1389/12/25 توسط محسن صفار