تبلیغات
فروشگاه اینترنتی
وبلاگ ما در گوگل محبوب کنید :
جدیدترین اخبار ورزشی - سعیدلو: سر حرفم هستم؛ تا قبل از عید سرمربی تیم ملی انتحاب می‌شود
جدیدترین اخبار ورزشی
رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: همانطور که از قبل گفتم پیش از عید سرمربی انتخاب می‌شود.  علی سعیدلو پس از پایان بازی پرسپولیس و الوحده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز جلسه‌ای با فدراسیون‌های مختلف داشتیم تا برنامه‌های خود را برای سال آینده سروسامان دهیم. فرصتی دست داد تا در مسابقات شنای لیگ آسیا شرکت کنم و سپس برای بازی پرسپولیس به ورزشگاه آمدم. آنها یک گل زدند و یکی هم نزدند.

 وی در پاسخ به این سؤال که قصد ندارد در برخی از فدراسیون‌ها تغییری ایجاد کند، گفت: ما مدام در حال تغییر و تحول هستیم، گزارش عملکرد فدراسیون‌ها به ما می‌رسد. همانطور که بعد از بازی آسیایی گوانگجو قول دادیم وضعیت همه فدراسیون‌ها را رسیدگی می‌کنیم. بعضی‌ها را فعلا تغییری ایجاد نمی‌کنیم اما اصلاح می‌کنیم. قصد داریم با امکانات و نیروی بیشتر و جدید اوضاع را بهتر از قبل کنیم.

 سعیدلو درباره عملکرد ورزش ایران در سال 89 عنوان کرد: امسال سال خوبی در ورزش بود. سال 89 را می‌توانیم زیباترین و پر افتخارترین سال ورزشی بعد از انقلاب اسلامی بنامیم. روزهای قهرمانی خوبی داشتیم همچنین در ایجاد زیرساخت‌ها موفق بودیم و آمار و ارقام هم این را نشان می‌دهد. امسال حدود 300 میلیارد تومان هزینه زیرساخت‌ها کرده‌ایم و 700 پروژه ورزشی افتتاح شد. با این تجربه‌هایی که کسب کرده‌ایم امیدوار هستیم سال 90 موفق‌تر از 89 باشیم.

 رئیس سازمان تربیت بدنی درباره اینکه قبلا گفته بود تا قبل از پایان سال به مردم عیدی می‌دهد و سرمربی تیم فوتبال معرفی می‌شود، گفت: هنوز هم پای حرفم هستم. در این یک سال اگر سندی دارید که من حرفی زده باشم و عمل نکرده باشم، نشان دهید. همانطور که از قبل گفتم قبل از عید سرمربی انتخاب می‌شود.

 سعیدلو درباره مشکلاتی که ورزشگاه آزادی دارد، گفت: ما برای ساختن ورزشگاه‌ها در کل کشور امکاناتی را در نظر گرفته‌ایم. در دولت نهم و دهم از نظر تعداد پروژه به تعداد 50 سال گذشته زیرساخت آماده شده است. در همین سال 89 در دهه فجر 40 پروژه ورزشی افتتاح شد، بخشی از کارمان هم تعمیر مجموعه‌های قدیمی است. برای نصب دوربین عنکبوتی 15 میلیون تومان کنار گذاشته بودیم. ما هم معتقدیم که ورزشگاه آزادی مشکلاتی دارد. رئیس سازمان تربیت بدنی درباره اینکه چه زمانی قرار است وزارت ورزش تشکیل شود، گفت: کارهای اجرایی برای ایجاد وزارت ورزش در حال انجام شدن است، دولت تلاش خودش را می‌کند اما تا ایجاد وزارت ورزش ما کار خود را انجام می‌دهیم.


نوشته شده در تاریخ 1389/12/25 توسط محسن صفار