تبلیغات
فروشگاه اینترنتی
وبلاگ ما در گوگل محبوب کنید :
جدیدترین اخبار ورزشی - هدیه بازیكنان به دایی و وضعیت مبهم 3 بازیكن پرسپولیس
جدیدترین اخبار ورزشی
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس یک تخته فرش به علی دایی هدیه دادند.   بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل تشکر و قدردانی از زحمات علی دایی در چند مدت اخیر و همچنین بازگشایی فروشگاه جدید وی یک تخته فرش نفیس و گرانبها به سرمربی هدیه دادند و برای او آرزوی موفقیت کردند.
این هدیه توسط سپهر حیدری به نمایندگی از بازیکنان پرسپولیس به دایی اهدا شد و سرمربی نیز در واکنش به این رفتار از بازیکنان تشکر کرد.

*ابهام برای حضور 3 بازیکن پرسپولیس مقابل شهرداری
دکتر فرید زرینه درباره آخرین شرایط مصدومان پرسپولیس اظهار داشت: باتوجه به تلاش‌های انجام شده،‌ متأسفانه هنوز وضعیت غلامرضا رضایی به صد در صد آمادگی نرسیده است و به همین دلیل فعلا حضور این بازیکن در بازی روز جمعه مشخص نیست اما به احتمال فراوان با تدابیری که داریم او را برای این بازی آماده می‌کنیم.
وی افزود: باتوجه به اینکه هنوز آرفی و منصوری نیز از لحاظ بدنی در شرایط ایده‌آلی نیستند. وضعیت این دو بازیکن نیز برای دیدار روز جمعه در پرده‌ای از ابهام است باید از آنها تست نهایی بگیریم و در صورتی که مشکلی نداشته باشند به میدان برود.
زرینه خاطرنشان کرد:‌ وحید هاشمیان نیز فعلا نیاز به فیزیوتراپی و آب‌درمانی دارد و قطعا مقابل شهرداری نمی‌تواند پرسپولیس را همراهی کند.


نوشته شده در تاریخ 1389/12/18 توسط محسن صفار