تبلیغات
فروشگاه اینترنتی
وبلاگ ما در گوگل محبوب کنید :
جدیدترین اخبار ورزشی - تارتار: دیدار تیم های راه آهن و ملوان از حساسیت ویژه ای برخوردار است
جدیدترین اخبار ورزشی

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری گفت: دیدار ما برابر ملوان انزلی با توجه به وضعیت هر دو تیم در جدول رده بندی از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

مهدی تارتار گفت: تیم از شرایط مناسبی برخوردار است و بازیکنان از هر نظر برای دیدار روز جمعه آماده هستند.
وی در خصوص مصدومین و محرومین تیم راه آهن گفت: حسین کوشکی مصدوم است و به دیدار با ملوان نمی رسد و ابوذر رحیمی را هم به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت.
وی افزود: ‌در طول هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و برنامه های تاکتیکی ملوان را برای بازیکنان آنالیز و آنان را با شیوه بازی این تیم بیشتر آشنا کردیم تا در طول این بازی با مشکلی رو به رو نشویم.
سرمربی تیم راه آهن در خصوص ویژگی های تیم ملوان نیز گفت: پورغلامی بازیکنان خوبی دارد و در هفته های اخیر نیز نتایج مناسبی کسب کرده است و به همین خاطر بازی راحتی در انزلی نخواهیم داشت.
وی درباره تماشاگران انزلی که برای تماشای این دیدار خانگی به ورزشگاه خواهند آمد نیز گفت: خاطره خوبی از تیم ملوان و هوادارانش در ذهن خود دارم و فکر نمی کنم مشکل خاصی بوجود بیاید.
وی افزود: بازیکنان ما هم با تجربه هستند و هراسی از انبوه هواداران به خود راه نمی دهند و تنها بازی خود را در زمین دنبال خواهند کرد.
تارتار در خصوص دلایل توقف سیر صعودی تیم راه آهن در جدول رده بندی لیگ برتر گفت: علت اصلی توقف سیر صعودی تیم مربوط به مسایل فنی نیست.
وی افزود: متاسفانه بازیکنان تیم راه آهن مدتی است که تمرکز کافی روی مسایل فنی ندارند و در زدن ضربات آخر دقت کافی نمی کنند و از این رو سیر صعودی تیم ما متوقف شده است.
گفتنی است، تیم فوتبال راه آهن شهرری در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر روز جمعه در انزلی میهمان تیم فوتبال ملوان انزلی خواهد بود. 
 نوشته شده در تاریخ 1389/12/11 توسط محسن صفار